h Dolar 31,0490 % 0.21
h Euro 33,5021 % 0.21
h Sterlin 39,1229 % 0.19
h Altın (Gr) 2.021,61 %0,49
h BIST100 9.348,29 %0,04
a
  • Vakit
  • Gündem
  • İstanbul temelli 4 ilde FETÖ operasyonu gerçekleştirildi: 18 kişi gözaltına alındı

İstanbul temelli 4 ilde FETÖ operasyonu gerçekleştirildi: 18 kişi gözaltına alındı

Vakit.com.tr İstanbul merkezli 4 ilde yapılan operasyonlarda, FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olan 18 kişi yakalandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, terör örgütünde önemli görevler üstlenen şüpheliler tespit edildi. Şüphelilerin yakalanması için İstanbul, Kocaeli, Hatay ve Şanlıurfa'da operasyon düzenlendi ve tüm şüpheliler gözaltına alındı.

İstanbul merkezli 4 ilde FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 18 şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün faaliyetlerinin ortaya çıkarılması amacıyla bir soruşturma başlatıldı. Bu bağlamda, terör örgütü içerisinde sorumlu düzeyde görev aldıklarına ilişkin ifadeleri bulunan, ayrıca 2016 yılına kadar üst düzey kişilerle iletişimlerini sürdürdükleri saptanan 18 şüpheli tespit edildi. Şüphelilerin yakalanması için İstanbul, Kocaeli, Hatay ve Şanlıurfa illerinde operasyonlar düzenlendi. Operasyon kapsamında tüm şüpheliler gözaltına alındı.

İstanbul merkezli 4 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 18 kişi gözaltında

Aranan 3 şüpheli Hatay’da yakalandı, tutuklandı!

Sıradaki haber:

Aranan 3 şüpheli Hatay’da yakalandı, tutuklandı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.