h Dolar 32,8607 % 0.14
h Euro 35,1732 % 0.14
h Sterlin 41,5999 % -0.19
h Altın (Gr) 2.516,86 %1,35
h BIST100 10.764,68 %0,23
a
  • Vakit
  • Gündem
  • İsrail, Han Yunus’a hava saldırısı düzenledi

İsrail, Han Yunus’a hava saldırısı düzenledi

İsrail ordusu, Gazze Şeridi’nin Han Yunus bölgesindeki binalara saldırı düzenledi. Yoğun bombardıman sonucu bölgede dumanlar yükseldi. İsrail askerleri terk edilmiş binalara patlayıcılar yerleştirerek saldırıyı gerçekleştirdi. Patlamalar sonucunda binalar yıkıldı. İsrail askerlerinin sevinçleri ise dikkat çekti.

İsrail ordusu, Gazze Şeridi’nin güneyinde yer alan Han Yunus’a bağlı Abasan al-Kabira bölgesinde bulunan binalara saldırı gerçekleştirdi. İsrail ordusu, Gazze Şeridi’nin her bölgesine yönelik saldırılarını sürdürmekte ve bu bombardımanlar sonucunda yoğun dumanlar yükselmekte ve sivil yerleşim bölgeleri de hedef alınmaktadır. İsrail askerleri, Han Yunus kentine bağlı Abasan al-Kabira bölgesinde bulunan terk edilmiş binalara yerleştirdikleri patlayıcılarla saldırı düzenledi. Patlamanın etkisiyle gökyüzü dumanlarla kaplanırken, binalar da yıkıldı. İsrailli askerlerin ise patlamanın ardından büyük bir sevinç yaşadıkları gözlemlendi.

Milas’ta şüpheli bir çanta nedeniyle ortaya çıkan paniğe dikkat!

Sıradaki haber:

Milas’ta şüpheli bir çanta nedeniyle ortaya çıkan paniğe dikkat!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.