h Dolar 32,9216 % -0.41
h Euro 35,8937 % -0.41
h Sterlin 42,6093 % -0.28
h Altın (Gr) 2.531,24 %-0,76
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Insanları sevgiyle kucaklayan ve iyilik dağıtanların hikayesi

Insanları sevgiyle kucaklayan ve iyilik dağıtanların hikayesi

Türk Kızılay Bilecik Şubesi'ne bağlı Kızılay gönüllüleri, Bilecik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle buluştu. Gönüllüler, yaşlılarla sohbet edip hâtıralarını dinledi, çeşitli etkinliklere katıldı. Huzurevi sakinleri ise ziyaretleri için Kızılay gönüllülerine teşekkür etti. Kızılay Gönüllüleri, yardımın yanı sıra sevgi ve iyiliği de yaymaya devam ettiklerini belirtti.

Kızılay Gönüllüleri, Bilecik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle bir araya geldi. Türk Kızılay Bilecik Şubesi’ne bağlı gönüllüler, kent genelindeki yardım çalışmalarını sürdürürken, bu kez huzurevi sakinleriyle birlikte vakit geçirdi. Yapılan ziyarette, Kızılay gönüllüleri yaşlılarla sohbet etti, onların anılarını dinledi ve birlikte çeşitli etkinliklere katıldı. Huzurevi sakinleri, Kızılay gönüllülerine bu özel ziyaretleri için teşekkür etti. Kızılay Gönüllüleri ise, sadece yardımlarını değil, aynı zamanda sevgi ve iyilikleri de dağıtmaya devam ettiklerini vurguladı.

Şehitkamil’de, tarife ve fiyat listeleri denetiminde son durum ortaya çıktı

Sıradaki haber:

Şehitkamil’de, tarife ve fiyat listeleri denetiminde son durum ortaya çıktı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.