h Dolar 33,0587 % -0.08
h Euro 36,0358 % -0.08
h Sterlin 42,7490 % -0.22
h Altın (Gr) 2.555,07 %-1,75
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • İçinde 2 katlı bir inşaat bulunan bina, istinat duvarının çökmesi sonucu yerinden kaydı.

İçinde 2 katlı bir inşaat bulunan bina, istinat duvarının çökmesi sonucu yerinden kaydı.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde sağanak yağışın ardından meydana gelen heyelan sonucu, istinat duvarı ve üzerinde bulunan 2 katlı inşaat halindeki ev çöktü. Olayda ölen veya yaralanan olmazken, göçük altında kalan bir otomobil ve motosiklet kullanılamaz hale geldi. İki hane tahliye edildi ve 5 hanenin yoluna ulaşılamıyor.

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşanan şiddetli yağışların ardından meydana gelen heyelan, bölgede büyük bir korkuya neden oldu. Esentepe Mahallesi Zafer Caddesi’nde bulunan bir taşınmazda yaşanan olayda, 2 katlı inşaat halindeki ev ile istinat duvarı çöktü. Neyse ki, olayda can kaybı veya yaralanma olmadı ancak göçük altında kalan bir otomobil ve motosiklet kullanılamaz hale geldi. Ayrıca, heyelanın etkilediği bölgedeki 2 ev tahliye edildi ve 5 evin yolunda ulaşım engellendi. Bu olay, bölge halkını endişelendirdi.

Siirt Emniyeti 5 kilogram uyuşturucu maddeye el koydu: 1 kişi tutuklandı

Sıradaki haber:

Siirt Emniyeti 5 kilogram uyuşturucu maddeye el koydu: 1 kişi tutuklandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.