h Dolar 32,9457 % 0.17
h Euro 35,4177 % 0.17
h Sterlin 42,0613 % 0.09
h Altın (Gr) 2.455,93 %0,21
h BIST100 10.679,98 %-0,82
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Hırsızlar, kadınlardan oluşuyor ve altın ile para çalıp kaçmayı başardılar.

Hırsızlar, kadınlardan oluşuyor ve altın ile para çalıp kaçmayı başardılar.

Adana'da kimliği belirsiz iki kadın, Toros Mahallesi'nde bir apartman dairesinden altın ve para çalıp kaçtı. Şüpheliler, zillerine basarak hangi dairelerin boş olduğunu öğrendi ve daha sonra diğer dairelere girerek hırsızlık gerçekleştirdi. Güvenlik kameraları olay anını kaydetti.

Adana’da Belirlenemeyen İki Kadın Yüksek Miktarda Altın ve Para Çalıp Kayıplara Karıştı! Güvenlik Kamerası Görüntülerine Yansıdı

Adana’nın Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi’nde meydana gelen olayda, henüz kimlikleri tespit edilemeyen iki kadın bir apartman dairesinden büyük bir hırsızlık gerçekleştirdi. İddiaya göre, şüpheliler dairelerin zillerine basarak hangi dairenin boş olduğunu öğrendi. Sonrasında ise diğer dairelere kapıyı açtırarak içeri girdi.

Kadınlar, ilgili dairenin ziline bastıklarında hiçbir yanıt alamadıklarını fark ederek 6. kattaki daireye girmek için kapı kilidini zorla açtı. İçeri giren hırsızlar, yüksek miktarda altın ve para çaldı. Ardından rahat bir şekilde apartmandan ayrılırken güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

İsrail’de Netanyahu hükümetine karşı tepkiler büyüyor

Sıradaki haber:

İsrail’de Netanyahu hükümetine karşı tepkiler büyüyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.