h Dolar 33,0659 % 0.07
h Euro 36,1317 % 0.07
h Sterlin 42,9678 % 0.18
h Altın (Gr) 2.571,46 %0,41
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Hakkari’de Yolda Mahsur Kalanlara Gıda Yardımı Yapıldı

Hakkari’de Yolda Mahsur Kalanlara Gıda Yardımı Yapıldı

Hakkari'de kar ve tipi nedeniyle yolda kalan araç sürücülerine Kızılay tarafından kumanya dağıtıldı. Kızılay Hakkari Şube Başkanı Recep Bozkurt, yolda kalan insanlara çay ve çorba ikramı yapıldığını belirtti. Yüksekova, Şemdinli ve Çukurca bölgelerinde de kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda mahsur kalan vatandaşlara hızlıca yardım sağlandı.

Hakkari’de kar ve tipi nedeniyle yolda bekletilen araç sürücülerine Kızılay görevlileri tarafından kumanya dağıtıldı. Kızılay Hakkari Şube Başkanı Recep Bozkurt, olumsuz hava koşulları sebebiyle Hakkari-Şırnak kara yolunda Güzeldere ile Orta köyü arasında meydana gelen çığın mahsur kalan vatandaşların yardımına yetiştiğini belirtti. Bozkurt, “Yolda kalan vatandaşlarımıza çay ve çorba ikramımız devam ediyor. Yüksekova, Şemdinli ve Çukurca bölgelerinde kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda mahsur kalan vatandaşlara ikramlıklar ve sıcak çorba hizmeti sunduk” dedi.

Çınar’da büyük türist kafilesi, çığ felaketi sonrası tatil köyünde sıkıştı kaldı!

Sıradaki haber:

Çınar’da büyük türist kafilesi, çığ felaketi sonrası tatil köyünde sıkıştı kaldı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.