h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Gönüllüler, kan bağışı kampanyasına destek verdi

Gönüllüler, kan bağışı kampanyasına destek verdi

Zonguldak'ta Kızılay'ın kan stokları azaldığı için başlattığı çağrıya vatandaşlar destek verdi. Gazipaşa Caddesi'nde kurulan kan alma otobüsüne gelen vatandaşlar, kan bağışı yaparak destek oldular. Kan bağışı akşam saatlerine kadar devam edecek.

Zonguldak’ta Vatandaşlar Kan Stoklarını Desteklemek İçin Kan Bağışında Bulundu

Türk Kızılay Zonguldak Şubesi, kan stoklarının azalması üzerine halkın desteğini almak amacıyla Gazipaşa Caddesi’nde kan alma otobüsü açtı. Türk Kızılay’ın kan stoklarındaki azalma konusunda yaptığı çağrıya halk anında tepki gösterdi. Vatandaşlar, testlerden geçerek kan bağışında bulunmak için kan alma otobüsüne akın etti.

Kan bağışının akşam saatlerine kadar devam edeceği belirtildi. Zonguldaklılar, kan stoklarının eksikliğini gidermek ve kurtarıcı olmak için bu önemli sosyal sorumluluk görevini üstlendi. Kan bağışının önemi ve hayat kurtarma potansiyeli hakkında farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen etkinlik, büyük ilgi gördü.

Otomobilin yan aynasını tekmeleyerek kıran kişi güvenlik kamerasına yakalandı

Sıradaki haber:

Otomobilin yan aynasını tekmeleyerek kıran kişi güvenlik kamerasına yakalandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.