h Dolar 32,8995 % -0.45
h Euro 35,8650 % -0.45
h Sterlin 42,5394 % -0.38
h Altın (Gr) 2.532,78 %-0,70
h BIST100 11.172,75 %0,15
a

Futsal maçı sokak kavgasına dönüştü

İzmir'de Karşıyaka Adnan Menderes Anadolu Lisesi ile Buca Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi arasında oynanan futsal maçında taraftarlarla oyuncular arasında çıkan tartışma büyüyerek sahaya yansıdı. Tribünden sahaya inen taraftarlar, sporculara saldırırken, olay kısa sürede büyüyerek bir kavgaya dönüştü. Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerde, iki takımın oyuncuları ile taraftarlarının birbirleriyle kavga ettiği anlar yer aldı. Maçın sonuna doğru yaşanan bu olay büyük bir çekişmeye dönüştü.

İzmir’de Karşıyaka Adnan Menderes Anadolu Lisesi ile Buca Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi arasında gerçekleşen futsal maçında taraftarlar ve oyuncular arasında çıkan kavgaya dikkat çeken görüntüler ortaya çıktı. İzmir Vali Hüseyin Öğütçen Spor Salonu’nda gerçekleşen yarı final mücadelesi sırasında yaşanan olay, büyük bir gerginliğe sebep oldu. Müsabakanın son anlarında tribünde başlayan tartışma, sahaya da yansıdı ve taraftarlar oyunculara saldırdı. Bu durum sporcuların da birbirine girmesiyle kavgaya dönüştü. Olayın cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerinde, her iki takımın oyuncuları ve taraftarlarının birbirleriyle kavgaya tutuştuğu anlar yer aldı. Bu yaşanan olay, spor camiasında büyük yankı uyandırmış durumda.

Yaşlı kadını dolandıran 2 kişiye 1 milyon liralık altınlarını geri vermeleri için ceza verildi.

Sıradaki haber:

Yaşlı kadını dolandıran 2 kişiye 1 milyon liralık altınlarını geri vermeleri için ceza verildi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.