h Dolar 32,8965 % -0.47
h Euro 35,8711 % -0.47
h Sterlin 42,5381 % -0.42
h Altın (Gr) 2.531,42 %-0,75
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Fırtınada Zor Anlar Yaşayan Ordu Vatandaşının Hikayesi

Fırtınada Zor Anlar Yaşayan Ordu Vatandaşının Hikayesi

Ordu'nun Akkuş ilçesinde hızlı bir fırtına yaşandı ve bir kişi kaldırımda sürüklenerek ağaca tutunarak hayatta kaldı. O anlar güvenlik kamerasınca kaydedildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün önceden uyarı yapmasına rağmen fırtına birçok bölgede etkili oldu. Yüksek hızdaki rüzgar nedeniyle yaşanan olayda, ağaca tutunarak ayakta kalmaya çalışan vatandaş daha sonra yürümeye devam etti. Herhangi bir yaralanma yaşanmazken bazı araçlarda hasar meydana geldi.

Akkuş ilçesinde meydana gelen fırtına nedeniyle bir kişi kaldırımda sürüklenirken ağaca tutunarak kendini korumayı başardı. O anlar ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün önceden yaptığı uyarılardan sonra Ordu genelinde ve birçok bölgede güçlü rüzgar etkisini gösterdi. İl merkezinde etkili olan fırtına, birçok ilçede vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Akkuş, Ordu’nun yüksek bir ilçesi olması nedeniyle saatte 45 kilometre hıza ulaşan fırtına hayatı olumsuz etkilerken, bir kişi kaldırımda yürürken aşırı rüzgara kapılarak sürüklendi ve sonunda bir ağaca tutunarak ayakta kalmayı başardı.

Fırtınanın etkisini azaltmasıyla birlikte vatandaş tekrar yürümeye devam etti. Bu olay bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olayda herhangi bir yaralanma olmamasına rağmen bazı araçlarda hasar meydana geldi.

Kıyıya çarpan yük gemisi batma riskiyle karşı karşıya

Sıradaki haber:

Kıyıya çarpan yük gemisi batma riskiyle karşı karşıya

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.