h Dolar 32,9850 % -0.18
h Euro 36,0818 % -0.18
h Sterlin 42,9458 % -0.01
h Altın (Gr) 2.582,06 %0,82
h BIST100 11.064,85 %0,37
a

Firari cinsel istismar zanlısı yakalandı

İzmir'in Bayraklı ilçesinde yakalanan ve 5 ayrı suçtan hapis cezasına çarptırılan bir zanlı çocuğa sarkıntılık yapma ve cinsel istismar gibi suçlardan aranıyordu. Polis ekipleri sokakta şüpheli bir kişi tespit etti ve yapılan araştırmada adının M.Z. olduğu ve toplamda 8 yıl 8 ay hapis cezasıyla arandığı ortaya çıktı. Zanlı, emniyet tarafından gözaltına alındı ve cezaevine gönderildi.

İzmir’in Bayraklı ilçesindeki bir polis operasyonuyla, çocuğa sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel istismar dahil olmak üzere 5 farklı suçtan 8 yılın üzerinde hapis cezasıyla aranan bir zanlı yakalandı. Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’nin yaptığı çalışmalar sonucunda, sokakta şüpheli bir kişi tespit edildi. Şüpheli hakkında yapılan Genel Bilgi Tarama (GBT) uygulamasında, adının M.Z. olduğu ve 5 ayrı dosyadan toplamda 8 yıl 8 ay hapis cezasıyla arandığı ortaya çıktı. Zanlının, “Sarkıntılık Yapmak Suretiyle Çocuğun Cinsel İstismarı”, iki kez “Askeri Ceza Kanununa Muhalefet” ve iki kez de “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçlarından dosyalarının bulunduğu belirlendi. Firari zanlı gözaltına alındıktan sonra emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine gönderildi.

İzmir’de yapılan berber baskınında bulunanlar şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkardı

Sıradaki haber:

İzmir’de yapılan berber baskınında bulunanlar şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkardı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.