h Dolar 33,0896 % 0.07
h Euro 36,2761 % 0.07
h Sterlin 43,1117 % 0.13
h Altın (Gr) 2.622,64 %0,34
h BIST100 11.212,77 %0,71
a
  • Vakit
  • Gündem
  • FETÖ ile ilişkisi bulunan ve 6 yıl 3 ay hapis cezası alan bir kadın, yakalanarak gözaltına alındı.

FETÖ ile ilişkisi bulunan ve 6 yıl 3 ay hapis cezası alan bir kadın, yakalanarak gözaltına alındı.

Samsun'da FETÖ'den mahkeme tarafından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan bir kadın, polis tarafından yakalandı. Kadının cezası kesinleşince hakkında yakalama kararı çıkarıldı ve Atakum ilçesinde polis tarafından gözaltına alındı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen kadın, adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Samsun’da FETÖ’ye üyelik suçundan yargılanan ve mahkeme tarafından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan bir kadın, polis tarafından yakalandı.
Alınan bilgilere göre, FETÖ ile ilgili bir soruşturma kapsamında ağır ceza mahkemesinde yargılanan A.Y. isimli kadın, 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Cezası kesinleştiği anda hakkında yakalama kararı çıkarıldı ve A.Y. Atakum ilçesinde polis tarafından gözaltına alındı. Bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edilen A.Y., adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Kırıkkale’de polis operasyonunda aranan 9 şüpheli yakalandı

Sıradaki haber:

Kırıkkale’de polis operasyonunda aranan 9 şüpheli yakalandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.