h Dolar 32,9748 % -0.21
h Euro 35,9982 % -0.21
h Sterlin 42,8011 % -0.24
h Altın (Gr) 2.568,56 %0,29
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Evde bakım ve temizlik hizmetleri aksatılmadan sürüyor

Evde bakım ve temizlik hizmetleri aksatılmadan sürüyor

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, Gölbaşı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından başlatılan VEFA Programı kapsamında yaşlı, engelli ve ağır kronik hastalığı olan vatandaşların evde bakım ve temizlik hizmetleri düzenleniyor. Ekipler tarafından yapılan bu çalışmalarla, vatandaşların kişisel bakımları ve ev temizliklerini yerine getirmelerine yardımcı olunuyor. Vatandaşlar, çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür etmektedir.

Gölbaşı ilçesinde evde bakım ve temizlik hizmetleri aralıksız olarak sürüyor. Gölbaşı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde yer alan VEFA Programı kapsamında, kişisel bakımlarını ve temel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlılar, engelliler ve kendi öz bakımlarını gerçekleştiremeyen ağır kronik hastalara yönelik çalışmalar yürütülüyor. Bu projeler sayesinde, oluşturulan ekipler tarafından yaşlı, engelli ve ağır kronik hastalığı olan vatandaşların ev temizlikleri ve kişisel bakımları sağlanıyor. Vatandaşlar, evlerinin temizliği ve kişisel bakımları konusunda yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Yorgun mermi, Artvin Valilik binasını hedef aldı

Sıradaki haber:

Yorgun mermi, Artvin Valilik binasını hedef aldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.