h Dolar 32,9195 % -0.4
h Euro 35,8785 % -0.4
h Sterlin 42,5764 % -0.34
h Altın (Gr) 2.526,98 %-0,93
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Esnaf ile buluşan Başkan Eroğlu: “Esnafımız Tokat yüzyılına hazır ve kararlı”

Esnaf ile buluşan Başkan Eroğlu: “Esnafımız Tokat yüzyılına hazır ve kararlı”

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gülbaharhatun Mahallesi'ndeki esnaflarla bir araya gelerek, yeni projeler ve talepleri hakkında istişare toplantısı düzenledi. Eroğlu, esnafların kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti ve esnafı ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gülbaharhatun Mahallesi’ndeki meydan bölgesindeki esnaflarla bir araya gelerek, iyi işler temennisinde bulundu. Başkan Eroğlu, göreve başladığı günden beri sıklıkla esnafları ziyaret ederek, taleplerini dinlemeye devam ediyor. Bu kez AK Parti Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan ile birlikte meydan bölgesindeki esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Eroğlu, bölgedeki esnaflarla sohbet ederek yeni projeler üzerinde istişarelerde bulundu. Esnaflar, Eroğlu’na hizmetlerinden ve her zaman yanlarında olmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Eroğlu da katılımcı esnaflara desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Tokat’ın birlik ve beraberlik içinde daha da gelişeceği bir yüzyıla hazırız. Esnaflarımızın her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi. İstişare toplantısının ardından Başkan Eroğlu, esnafları ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

İlginç bir videosuyla gündeme gelen sürücü, trafik cezasına çarptı

Sıradaki haber:

İlginç bir videosuyla gündeme gelen sürücü, trafik cezasına çarptı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.