h Dolar 33,0783 % 0.15
h Euro 36,1784 % 0.15
h Sterlin 43,0798 % 0.38
h Altın (Gr) 2.612,32 %-0,35
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Eskişehir’e Şehit Muhammed Tunahan Evcin’in naaşı getiriliyor

Eskişehir’e Şehit Muhammed Tunahan Evcin’in naaşı getiriliyor

Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki çatışmada şehit olan İstihkam Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin'in naaşı Eskişehir'de askeri törenle karşılandı. Milli Savunma Bakanlığı'nın açıklamasına göre, üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle yaşanan çatışmada 9 asker şehit oldu. Eskişehir'in Alpu ilçesinde 27 yaşındaki İstihkam Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin de şehitler arasındaydı. Vali Hüseyin Aksoy'un katılımıyla gerçekleştirilen askeri törende, şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı Eskişehir'e getirildi.

“Pençe-Kilit Harekatı’nda şehit düşen İstihkam Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin, Eskişehir’de düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Pençe-Kilit Harekatı bölgelerinde yer alan üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle yaşanan çatışma sonucunda Milli Savunma Bakanlığı, 9 askerin şehit olduğunu duyurmuştu. Bu çatışmada Eskişehir’in Alpu ilçesine bağlı Bozan Mahallesi nüfusuna kayıtlı 27 yaşındaki İstihkam Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin de hayatını kaybetti. Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımıyla düzenlenen askeri törenle karşılandı.”

Son anda evde çıkan yangından kurtulan kişi gözyaşlarına hakim olamadı

Sıradaki haber:

Son anda evde çıkan yangından kurtulan kişi gözyaşlarına hakim olamadı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.