h Dolar 33,0109 % 0.02
h Euro 36,0232 % 0.02
h Sterlin 42,9455 % -0.04
h Altın (Gr) 2.568,96 %-0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Eskişehir’de yakalanan DEAŞ üyesi kırmızı bültenle aranıyordu

Eskişehir’de yakalanan DEAŞ üyesi kırmızı bültenle aranıyordu

DEAŞ terör örgütü üyesi olan kırmızı bültenle aranan bir kişi, Eskişehir'de yakalandı. Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Irak uyruklu M.İ.A.A. isimli şahıs gözaltına alındı. Operasyon sırasında 38 bin TL, 200 dolar ve çeşitli dijital materyaller ele geçirildi. Şüpheli hakkında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından soruşturma devam ettiriliyor.(Total: 69 kelime)

DEAŞ Üyesi Kırmızı Bültenle Aranan Şahıs, Eskişehir’de Yakalandı

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinasyonunda hareket eden Terörle Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlükleri ekipleri, DEAŞ terör örgütü üyesi bir şahsın yakalanması için çalışmalara başladı. Yapılan takip sonucunda DEAŞ’ın silahlı kanadında faaliyet gösteren ve Eskişehir’e geldiği tespit edilen Irak uyruklu M.İ.A.A., kırmızı bültenle aranan kişi, polis operasyonuyla yakalandı.

Şahsın gerçekleşen aramalarda 38 bin TL, 200 dolar ve çeşitli dijital materyaller ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıs hakkında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından işlemler yapılmaya devam ediyor.

Eğlence mekanlarında güvenlik görevlileri arasında çıkan tartışma: 15 kişi gözaltına alındı

Sıradaki haber:

Eğlence mekanlarında güvenlik görevlileri arasında çıkan tartışma: 15 kişi gözaltına alındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.