h Dolar 33,0532 % 0.01
h Euro 36,0460 % 0.01
h Sterlin 42,9437 % 0.05
h Altın (Gr) 2.562,09 %0,04
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Eskişehir Valisi Aksoy gazi derneklerini ziyaret etti

Eskişehir Valisi Aksoy gazi derneklerini ziyaret etti

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Eskişehir'deki gazi derneklerini ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Aksoy, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği'nin Eskişehir şubelerinin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dernek başkanları memnuniyetlerini dile getirirken, ziyaretlerin sonunda toplu bir fotoğraf çekimi yapıldı.

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Eskişehir’deki gazi deneklerine iade-i ziyarette bulunarak Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği’nin Eskişehir şubeleriyle görüştü. Vali Aksoy, dernek başkanlarıyla yapılan toplantıda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerin sonunda ise toplu fotoğraf çekimi yapıldı. Başkanlar, Vali Aksoy’un ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Başlık önerisi: “Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Gazi Deneğine İade-i Ziyarette Bulundu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Görüştü”

Mehmetçik Okuma Yazmayı Öğrendikten Sonra Annesine Mektup Yazdı

Sıradaki haber:

Mehmetçik Okuma Yazmayı Öğrendikten Sonra Annesine Mektup Yazdı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.