h Dolar 33,0913 % 0.07
h Euro 36,2829 % 0.07
h Sterlin 43,1053 % 0.14
h Altın (Gr) 2.621,58 %0,29
h BIST100 11.181,54 %0,43
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Emniyet güçleri piyade tüfeğiyle yarıyılda çok miktarda mermi ele geçirdi

Emniyet güçleri piyade tüfeğiyle yarıyılda çok miktarda mermi ele geçirdi

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda, bir evde yapılan aramada piyade av tüfeğiyle birlikte çok sayıda mermi bulundu. Operasyon, istihbarat çalışmaları sonucunda A.A. isimli şahsın evinde gerçekleştirildi. Evde bulunan 1 piyade tüfeği, 2 şarjör ve 184 mermi ele geçirildi. Silahlar ve mühimmat muhafaza altına alınırken, A.A. hakkında adli işlem başlatıldı. Soruşturma devam ediyor.

Adıyaman’da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen silah operasyonunda, bir evde piyade av tüfeği ve çok sayıda mermi bulundu.

Elde edilen bilgilere göre, Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, A.A. adlı şahsın evine yönelik istihbarat çalışmaları sonucunda operasyon düzenledi. Gerçekleştirilen operasyonda, evde 1 adet piyade tüfeği, 2 adet şarjör ve 184 adet mermi bulundu. Silah ve mermiler alınırken, A.A. hakkında adli süreç başlatıldı.

Soruşturma ise devam ediyor.

Çelikhan ilçesinde beyaz örtü yerini kar yağışına bıraktı!

Sıradaki haber:

Çelikhan ilçesinde beyaz örtü yerini kar yağışına bıraktı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.