h Dolar 33,0587 % -0.07
h Euro 36,0358 % -0.07
h Sterlin 42,7530 % -0.18
h Altın (Gr) 2.548,21 %-2,02
h BIST100 11.142,99 %0,03
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Edirne’de Tapu Kadastro çalışanlarından şehitler için saygı duruşu etkinliği

Edirne’de Tapu Kadastro çalışanlarından şehitler için saygı duruşu etkinliği

Edirne'de, Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit düşen Mehmetçikler için Tapu ve Kadastro 14. Bölge Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Personel ve vatandaşlar, dualar ederek saygı duruşunda bulundu. Bölge Müdürü Hayrullah Akdemir, şehitler için yapılan anma programında konuşma yaptı. Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen tören, vatandaşlar tarafından katılım sağlanarak dualarla sona erdi.

Edirne Tapu ve Kadastro 14. Bölge Müdürlüğü’nde, Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit düşen Mehmetçikler için anma töreni düzenlendi. Vatandaşlar ve kurum personeli, şehitler için dua ederek saygı duruşunda bulundu. Pençe-Kilit Harekat bölgesinde yaşanan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçikleri anmak amacıyla gerçekleştirilen törende Tapu ve Kadastro 14. Bölge Müdürü Hayrullah Akdemir tarafından dualar edildi ve 1 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi. Akdemir, konuşmasında vatan topraklarının şehit kanıyla sulandığını belirterek, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Törene katılan vatandaşlar ve kurum personeliyle birlikte yapılan anma programı, dualarla sona erdi.

Sürücü şahitlik ve uyarılarla beraber alev alan aracını kaydetti

Sıradaki haber:

Sürücü şahitlik ve uyarılarla beraber alev alan aracını kaydetti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.