h Dolar 33,0926 % 0.2
h Euro 36,1962 % 0.2
h Sterlin 43,0546 % 0.35
h Altın (Gr) 2.618,63 %-0,11
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Edirne Jandarması çocukların yanında: İş birliği ile güvenliği sağlamak adına ortak adımlar atılıyor

Edirne Jandarması çocukların yanında: İş birliği ile güvenliği sağlamak adına ortak adımlar atılıyor

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde jandarma ekipleri tarafından Çöpköy Ortaokulu'nda çocuklara zararlı alışkanlıklara karşı bilgilendirme yapıldı. İlçedeki öğrenciler suça sürüklenmemek, zararlı alışkanlıklardan korunmak ve jandarma ve vatan sevgisini kazanmak amacıyla eğitim aldı. Eğitimin ardından öğrencilere jandarma çocuk dergisi hediye edildi.

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde jandarma ekipleri, çocukları kötü alışkanlıklara karşı uyardı. Uzunköprü ilçesine bağlı Çöpköy Ortaokulu’nda, Edirne İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği tarafından öğrencilere zararlı alışkanlıklar konusunda bilgilendirme yapıldı. Bu eğitim ile çocukların suça sürüklenmemesi ve zararlı alışkanlıklardan korunması hedefleniyor. Ayrıca, 112 ihbar hattının nasıl doğru kullanılması gerektiği ve çocuklara jandarma ve vatan sevgisinin kazandırılması konularında da bilgilendirme yapıldı. Eğitim sonrasında öğrencilere jandarma çocuk dergisi hediye edildi.

Isparta’nın farklı noktalarında gerçekleşen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandı

Sıradaki haber:

Isparta’nın farklı noktalarında gerçekleşen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.