h Dolar 33,0936 % 0.15
h Euro 36,0981 % 0.15
h Sterlin 42,9323 % 0.08
h Altın (Gr) 2.560,33 %-0,03
h BIST100 11.064,85 %0,37
a

Çorum’da şehitler için dua

Çorum'da askeri üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 9 Mehmetçik şehit oldu. Şehitler için Çorum Şehitliği'nde mevlit ve dua programı düzenlendi. Programa Vali, milletvekilleri, belediye başkanı, üniversite rektörü ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Programın ardından protokol üyeleri şehit mezarlarını ziyaret etti.

Çorum ilinde, Pençe-Kilit bölgesindeki askeri üs bölgesine sızma girişiminde bulunan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 9 Mehmetçik için anma programı düzenlendi. Kent Konseyi tarafından Çorum Şehitliği’nde gerçekleştirilen program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Şehitler için yapılan dua ile devam eden etkinlikte, “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” sloganları eşliğinde tekbirler getirildi. Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Çorum milletvekili Yusuf Ahlatcı, CHP Çorum milletvekili Mehmet Tahtasız, MHP Çorum milletvekili Vahit Kayrıcı, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile şehit aileleri programın katılımcıları arasındaydı. Program sonrasında protokol üyeleri, şehit mezarlarını ziyaret etti.

Siirt’te insanlar Filistin’e ve şehitlere destek için bir araya geldi ve yürüyüş düzenledi

Sıradaki haber:

Siirt’te insanlar Filistin’e ve şehitlere destek için bir araya geldi ve yürüyüş düzenledi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.