h Dolar 33,0896 % 0.07
h Euro 36,2761 % 0.07
h Sterlin 43,1117 % 0.13
h Altın (Gr) 2.622,64 %0,34
h BIST100 11.212,77 %0,71
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Bursa’da endişe verici bir olay… Güvenlik kamerasına yansıyan kurtarıcı manevra ile yayaya hayat verildi!

Bursa’da endişe verici bir olay… Güvenlik kamerasına yansıyan kurtarıcı manevra ile yayaya hayat verildi!

Bursa'da bir motosiklet sürücüsü, yolun karşısına geçen bir yayaya çarpmamak için yaptığı hayat kurtaran manevrayı kask kamerasına kaydetti. Mustafa Karakuş adlı motosiklet sürücüsü, sağa dönme sinyali verirken bir midibüsün önünden geçen yayayı fark etti. Anlık refleksi sayesinde kaza önlenirken, o anlar kask kamerasıyla kaydedildi. Sürücü, olayın şaşkınlığını yaşıyor.

Bursa’da bir motosiklet sürücüsünün, yolun karşısına geçmekte olan bir yayaya çarpmamak için yaptığı hayat kurtaran manevra anı, kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Olay, Osmangazi ilçesinin Cemal Nadir Caddesi üzerinde meydana geldi. Motosiklet sürücüsü Mustafa Karakuş, sağa dönmek için sinyal vererek şerit değiştirdiği sırada, bir midibüsün önünden geçmekte olan bir yayayla göz teması kurdu. Bu potansiyel bir kaza anıydı, ancak motosiklet sürücüsü Karakuş’un hızlı refleksi sayesinde son anda kaza önlendi. Bu anlar, motosiklet sürücüsünün kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Olayı açıklayan Mustafa K., “Ben de o anın şaşkınlığını yaşıyorum” şeklinde konuştu.

Gaziantep’te 2 kişi dolandıran 4 şüpheli yakalandı

Sıradaki haber:

Gaziantep’te 2 kişi dolandıran 4 şüpheli yakalandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.