h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2232 % 0.2
h Sterlin 43,0554 % 0.37
h Altın (Gr) 2.623,00 %0,06
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Bilecik’te terk edilmiş bir binada yangın çıktı!

Bilecik’te terk edilmiş bir binada yangın çıktı!

Bilecik'te kullanılmayan bir binada çıkan yangın, korkulu anların yaşanmasına neden oldu. İstiklal Mahallesi'ndeki iki katlı metruk binada gece çıkan yangının sebebi henüz belirlenemedi. Yangın sırasında çevrede yaşayanlar büyük bir korku yaşadı. İtfaiye ve polis ekipleri hızla olay yerine yönlendirildi ve yangının diğer evlere sıçramaması için büyük çaba harcandı. Uzun uğraşlar sonucunda yangın kontrol altına alınırken, evde büyük hasar meydana geldi.

Bilecik’te kullanılmayan bir binada çıkan yangın, korkunç anlar yaşattı.

İstiklal Mahallesi’ndeki boş olan iki katlı binada dün gece yanmanın nedeni henüz belirlenemeyen bir yangın çıktı. Alevler, çevredeki evlerde yaşayan insanları korku içinde bıraktı. İtfaiye ve polis ekipleri, yangının diğer evlere sıçramaması için hızla olay yerine yönlendirildi. Ekipler, alevlerin yayılmasını önlemek için büyük çaba sarf etti. Uğraşlar sonucunda yangın kontrol altına alındı, ancak evde büyük bir zarar meydana geldi.

Polis, Konya’da hırsızlık olaylarına karıştıkları şüphelenilen kişileri gözaltına aldı

Sıradaki haber:

Polis, Konya’da hırsızlık olaylarına karıştıkları şüphelenilen kişileri gözaltına aldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.