h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Bilecik’te Camilerde Helva İkramı Gerçekleştirildi

Bilecik’te Camilerde Helva İkramı Gerçekleştirildi

Bilecik Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla şehir merkezi ve camilerde helva dağıttı. Gündüz Atatürk Parkı'nda, akşam ise camilerde helva ikramı yapıldı. Belediye Başkan Vekili Mustafa Sadık Kaya ve belediye meclis üyeleri Dedeoğlu Camisi'nde, Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve belediye çalışanları ise Kayı Boyu Camisi'nde vatandaşlara helva dağıttı. Vatandaşlar, yapılan ikram için teşekkür etti.

Bilecik Belediyesi, Regaip Kandili sebebiyle dün şehir merkezi ve camilerde helva dağıtımı gerçekleştirdi. Gün boyunca Atatürk Parkı önünde helva dağıtımı yapıldı. Akşam namazından sonra ise camilerde helva ikramı gerçekleştirildi. Belediye Başkan Vekili Mustafa Sadık Kaya ve belediye meclis üyeleri, Dedeoğlu Camisindeki vatandaşlara helva ikramında bulundu. Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve belediye çalışanları ise Kayı Boyu Camisi’nde yatsı namazı sonrasında vatandaşlara helva dağıttı. Vatandaşlar, yapılan ikramdan dolayı Başkan Vekili Mustafa Sadık Kaya, Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Kulu’da Regaib Kandili büyük bir neşeyle kutlandı

Sıradaki haber:

Kulu’da Regaib Kandili büyük bir neşeyle kutlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.