h Dolar 33,0002 % -0.14
h Euro 36,0498 % -0.14
h Sterlin 42,9455 % -0.02
h Altın (Gr) 2.584,26 %0,91
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Başkan Pekmezci’den kandil ziyaretleriyle ilgili flaş açıklama!

Başkan Pekmezci’den kandil ziyaretleriyle ilgili flaş açıklama!

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Regaip Kandili dolayısıyla şehit ailelerini ve görevde olan personelleri ziyaret etti. Başkan Pekmezci, şehit aileleriyle buluşarak kandillerini kutladı. Daha sonra polis ve jandarma kontrol noktalarındaki görevli personelleri, emniyet müdürlüğü ve itfaiye personellerini, sağlık çalışanlarını ziyaret ederek kandillerini tebrik etti. Personeller, nazik ziyaretten dolayı Başkan Pekmezci'ye teşekkür ettiler.

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Regaip Kandili dolayısıyla şehit ailelerini ve görevde olan personelleri ziyaret etti. İlk olarak, şehit Serkan Saka, Şehit Hamit Şahin ve Şehit Muhammet Güler’in ailelerini ziyaret eden Başkan Pekmezci, şehit aileleriyle bir süre sohbet etti ve onların kandillerini kutladı. Şehit aileleriyle yapılan ziyaretin ardından Başkan Pekmezci, Bayburt-Gümüşhane yolundaki polis kontrol noktaları, Bayburt-Erzincan yolundaki jandarma kontrol noktaları, İl Emniyet Müdürlüğü personeli, Bayburt Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli, 112 Acil Çağrı Merkezi personeli, Ambulans Komuta Merkezi personeli ve Bayburt Devlet Hastanesi’ndeki acil sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Görevli personelin kandillerini kutlayan Pekmezci, onlara kandil simidi ikram etti ve bir süre sohbet etti. Personeller, nazik ziyaretleri için Başkan Pekmezci’ye teşekkür ettiler ve Pekmezci’nin kandilini kutlamayı ihmal etmediler.

Adana’da DEAŞ üyesi olduğu tespit edilen, aralarında bir aşçının da bulunduğu 5 kişi tutuklandı

Sıradaki haber:

Adana’da DEAŞ üyesi olduğu tespit edilen, aralarında bir aşçının da bulunduğu 5 kişi tutuklandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.