h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Başkan Köse, engellilerle duygusal buluşma gerçekleştirdi

Başkan Köse, engellilerle duygusal buluşma gerçekleştirdi

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Engelliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Köse, dezavantajlı vatandaşları belediyenin çalışmalarında öncelikli olarak gördüklerini ve hayatlarını kolaylaştıracak projeler yaptıklarını belirtti. Engellilere yönelik otobüslerin yenilendiğini ve engelsiz yaşam alanları oluşturduklarını ifade eden Köse, Safranbolu'da yaşayan herkesin mutlu olmasını amaçladıklarını söyledi. Safranbolu Engelliler Derneği Başkanı Kayabaşı ise belediyenin her zaman yanlarında olduğunu vurguladı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Engelliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Safranbolu Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen organizasyona Belediye Başkanı Köse, Safranbolu Engelliler Derneği Başkanı Orhan Kayabaşı, dernek yönetim kurulu üyeleri ve yaklaşık 100 üye katıldı. Belediye Başkanı Köse, dezavantajlı vatandaşları belediyenin öncelikli olarak gördüğünü ve hayatlarını kolaylaştıracak projeler yaptıklarını söyledi. Köse, “Sizlerle bir arada olmak bizim için büyük bir keyif. Safranbolu Belediyesi olarak rutin işler dışında, her vatandaşın hayatını kolaylaştıracak projeler yapmaya çalışıyoruz. Belediyecilik sadece asfalt dökmek, çöpleri toplamak, su ve kanalizasyonla uğraşmak değil. Sosyal belediyecilik anlayışını Safranbolu’da göstermeye çalıştık. Safranbolu’yu kültürel ve sosyal etkinliklerle zenginleştirdik. Herkese derman olmaya çalıştık” dedi. Köse, engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak adına öncelikle otobüsleri yenilediklerini ve engelsiz yaşam alanları oluşturduklarını belirtti. Safranbolu Engelliler Derneği Başkanı Kayabaşı da konuşmasında, her sorunlarında belediyenin yanlarında olduğunu vurguladı.

Suriye’nin güneyine gerçekleştirilen hava saldırısında en az 10 kişi hayatını kaybettiği haberini duyurdu.

Sıradaki haber:

Suriye’nin güneyine gerçekleştirilen hava saldırısında en az 10 kişi hayatını kaybettiği haberini duyurdu.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.