h Dolar 33,0603 % -0.02
h Euro 36,1683 % -0.02
h Sterlin 42,9140 % -0.29
h Altın (Gr) 2.616,38 %0,10
h BIST100 11.219,24 %0,76
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Başkan Alp, pazar gününe özel bir ziyaret gerçekleştirdi

Başkan Alp, pazar gününe özel bir ziyaret gerçekleştirdi

Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Eskişehir'de halkın şikayetlerini dinlemek için pazarcı esnafıyla ve vatandaşlarla buluştu. Alp, Tarihi Odunpazarı Evleri bölgesindeki pazarda hem esnaf hem de vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet etti. Halkın sorunlarını dinleyen Alp, ziyaretlere devam edeceklerini belirtti.

Eskişehir’de Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla buluşarak halkın şikayetlerini dinledi. Tarihi Odunpazarı Evleri bölgesinde kurulan pazarda gerçekleşen buluşmaya Alp, samimi ve sıcak bir şekilde karşılandı. Vatandaşlarla sohbet eden ve şikayetlerini dinleyen Başkan Alp, sahadan ve sokaktan kopmadan ziyaretlere devam edeceklerini belirtti.

KKTC’de kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş’ın öldürülmesine ilişkin 7 sanıklı davada karar çıktı

Sıradaki haber:

KKTC’de kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş’ın öldürülmesine ilişkin 7 sanıklı davada karar çıktı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.