h Dolar 33,0532 % -0.08
h Euro 36,0099 % -0.08
h Sterlin 42,9437 % -0.02
h Altın (Gr) 2.577,95 %0,66
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Balıkçının ölümüne sebep olan kütük, balık ağına takıldı

Balıkçının ölümüne sebep olan kütük, balık ağına takıldı

Sinop'ta bir balıkçı teknesinde çalışan işçi, balık ağına takılan kütüğün üzerine düşerek hayatını kaybetti. Olay saat 18.00 sıralarında Akliman sahili açıklarında meydana geldi. Engin Çebi adlı işçi, kütüğün üzerine düşmesi sonucu ağır yaralandı. Arkadaşları hemen sağlık ekiplerine haber verdi ve Çebi hastaneye kaldırıldı. Ne yazık ki, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Sinop’ta bir balıkçı teknesinde çalışan bir işçi, çektikleri balık ağına takılan bir kütüğün üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Olay, Akliman sahili açıklarında bir balıkçı teknesinde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, denizden arkadaşlarıyla birlikte balık ağı çeken 56 yaşındaki Engin Çebi, ağa takılan kütüğün üzerine yüksekten düşmesi sonucu ağır yaralandı. Çebi’nin arkadaşları derhal sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı işçiyi Sinop Atatürk Devlet Hastanesine nakletti. Ancak, tüm müdahalelere rağmen Çebi’nin hayatını kaybetmesiyle sonuçlandı. Cesedi hastane morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İsrail, Gazze’deki 4 tümden 1’ini geri çekme kararı aldı

Sıradaki haber:

İsrail, Gazze’deki 4 tümden 1’ini geri çekme kararı aldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.