h Dolar 33,0206 % 0.01
h Euro 36,0627 % 0.01
h Sterlin 42,9550 % -0.02
h Altın (Gr) 2.569,79 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Bakan Güler, Pençe-Kilit Harekat bölgesindeki güncel durumu yakından takip etti

Bakan Güler, Pençe-Kilit Harekat bölgesindeki güncel durumu yakından takip etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Şırnak'ta gerçekleştirilen şehitler için düzenlenen törenin ardından 23. Piyade Tümen Komutanlığı'nda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Pençe-Kilit Harekat bölgesindeki son durum hakkında bilgi alan Bakan Güler, operasyon bölgelerinde yapılacak çalışmalara ilişkin talimatlar verdi. Bakan Güler daha sonra İstanbul'a geçerek Güvenlik Toplantısı'na katıldı.

Milli Savunma Bakanı (MSB) Yaşar Güler, Şırnak’ta şehitlerin anısına düzenlenen törenin ardından 23. Piyade Tümen Komutanlığı’nda bir toplantı gerçekleştirdi.

Şırnak’a TSK Komuta Kademesi ile birlikte giden Bakan Güler, törenin ardından operasyon bölgesindeki son durum hakkında bilgi almak için Harekat Merkezi’nde bulunan Pençe-Kilit Harekat bölgesine gitti. Burada yapılacak çalışmalar hakkında talimatlar da veren Bakan Güler, daha sonra “Güvenlik Toplantısı” için İstanbul’a hareket etti.

Ayvalık’ta hapis cezası bulunan firari polis, 21 yıl 6 ay cezasından kaçamadı.

Sıradaki haber:

Ayvalık’ta hapis cezası bulunan firari polis, 21 yıl 6 ay cezasından kaçamadı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.