h Dolar 33,0560 % -0.08
h Euro 36,0287 % -0.08
h Sterlin 42,7587 % -0.16
h Altın (Gr) 2.555,86 %-1,72
h BIST100 11.138,28 %-0,01
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Aydın, yeni bir haftaya yağışlarla adım attı

Aydın, yeni bir haftaya yağışlarla adım attı

Aydın bugün sabah saatlerinden itibaren yağışlı havanın etkisinde olacak. Yağışlar ilerleyen saatlerde sağanak şeklinde artacak. Meteorolojiye göre Aydın genelinde bugün gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yarın da kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar görülecek. Hava sıcaklıklarında da artış yaşanacak.

Aydın’da bugün sabah saatlerinde başlayan yağışlı hava, ilerleyen saatlerde etkisini daha da artırarak sağanak yağışlı havaya dönüşecek. Meteoroloji verilerine göre Aydın genelinde bugün hava parçalı ve çok bulutlu olacak. Batı kesimlerinde ise gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yarın ise hava parçalı ve çok bulutlu olacak. Kuvvetli sağanak yağışlarla birlikte gök gürültüsü de görülecek. Rüzgar ise güney yönlerden kuvvetli esecek. Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava beklenirken, Perşembe günü çok bulutlu bir hava öngörülüyor. Kıyı bölgelerinde yer yer sağanak yağışlar bekleniyor. Cuma günü ise hava çok bulutlu olacak ve kıyı bölgeleri ile doğuda sağanak yağışlar ve gök gürültülü sağanak yağışlar etkili olacak. Yağışlarla birlikte hava sıcaklıklarında da bir artış beklenmektedir.

Görüntülerle belgelenen İzmir’deki silahlı çatışma olayı herkesi şok etti

Sıradaki haber:

Görüntülerle belgelenen İzmir’deki silahlı çatışma olayı herkesi şok etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.