h Dolar 32,9068 % -0.43
h Euro 35,8901 % -0.43
h Sterlin 42,5464 % -0.39
h Altın (Gr) 2.530,24 %-0,80
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Aydın Ticaret Borsası yönetimi, Adana Valisi Köşger ile önemli bir toplantı gerçekleştirdi

Aydın Ticaret Borsası yönetimi, Adana Valisi Köşger ile önemli bir toplantı gerçekleştirdi

Aydın Ticaret Borsası yönetimi, yeni atanan Adana Valisi Yavuz Selim Köşger'i ziyaret etti. Ziyaret sırasında Aydın Ticaret Borsası'nın projeleri ve Adana Ticaret Borsası ile gerçekleştirilen kardeş borsa iş birliği protokolü hakkında bilgi verildi. Aydın ve Adana illerinin ekonomik durumu da değerlendirildi. Ziyaretin sonunda Aydın Ticaret Borsası Başkanı, Vali Köşger'e Tin Suresi tablosu ve Aydın'ın yöresel ürünlerini hediye etti.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve meclis üyeleri, geçmişte Aydın’da görev yapmış olan Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Aydın Ticaret Borsası temsilcileri, yeni görev yerinde başarılar dileyerek Adana Valisi Köşger ile Aydın’ın kalkınması için borsanın projelerine destek olan iş birliği protokolünü anlattı. Ziyaretin sonunda Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur, Vali Köşger’e Aydın’ın yöresel ürünlerinden olan incir yaprağında yazılı bir tablo hediye etti.

Cinayet davası sanığı, eski eşinin telefonla taciz iddiasına maktulün oğlundan itiraz geldiği ortaya çıktı!

Sıradaki haber:

Cinayet davası sanığı, eski eşinin telefonla taciz iddiasına maktulün oğlundan itiraz geldiği ortaya çıktı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.