h Dolar 32,8248 % 0.04
h Euro 35,2439 % 0.04
h Sterlin 41,7711 % -0.2
h Altın (Gr) 2.451,13 %-1,53
h BIST100 10.771,36 %0,29
a

Aşkale’de kaçakçılara geçit yok

Aşkale ilçesindeki Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılara karşı sıkı denetimlerde bulunuyor. Yapılan uygulamalarda bir ihbar üzerine bir şahsa ait dükkan ve evde arama yapıldı. Sonuçta 6 bin adet kaçak sigara ve bir ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Soruşturma devam ediyor.

Aşkale ilçesinde görev yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında büyük bir çaba sarf ediyor. Ekipler, ilçe merkezinde ve yol güzergahlarında sık sık gerçekleştirdikleri operasyonlarla kaçakçılara göz açtırmıyor. Son operasyonda ise bir ihbar üzerine harekete geçen ekipler, savcılık izniyle bir şahsa ait dükkan ve evde arama yaptı. Yapılan aramalar sonucunda, satışa hazır 6 bin adet kaçak sigara ile bir adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma ise halen devam ediyor. Aşkale ilçesindeki Emniyet Müdürlüğü’nün kaçakçılıkla mücadeledeki başarısı takdir topluyor.

Yürüyüş yapan 2 kişinin biri silahlı saldırıya maruz kaldı, diğeri ise iş yerine sığındı

Sıradaki haber:

Yürüyüş yapan 2 kişinin biri silahlı saldırıya maruz kaldı, diğeri ise iş yerine sığındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.