h Dolar 33,0869 % 0.06
h Euro 36,2786 % 0.06
h Sterlin 43,1196 % 0.17
h Altın (Gr) 2.619,44 %0,21
h BIST100 11.182,94 %0,44
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Artvin’de Valilik binasına isabet eden mermiyle bağlantılı olarak bir kişi gözaltına alındı.

Artvin’de Valilik binasına isabet eden mermiyle bağlantılı olarak bir kişi gözaltına alındı.

Artvin Valilik binasına isabet eden mermiyle ilgili gözaltına alınan şüphelinin ismi E.Ö. olarak belirlendi. Gece saat 00.15'te meydana gelen olayda, E.Ö. rastgele ateş etti ve bir mermi Valiliğin Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü penceresine isabet etti. Alkollü olduğu tespit edilen E.Ö. ve olay sırasında yanında bulunan 3 kişi gözaltına alındı. Konuyla ilgili adli tahkikat devam ediyor.

Artvin Valilik binasına yapılan saldırı sonucu, polis bir kişiyi gözaltına aldı. Gece saat 00.15 sıralarında, 20 yaşındaki E.Ö., kontrolsüz bir şekilde ateş ederek, mermilerinden birinin Artvin Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü penceresine isabet etmesine neden oldu. Olayın ardından Artvin Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Gece saat 00.15 sıralarında Valilik binamızın Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü penceresine kurşun isabet etmesi üzerine, polis ekiplerimizin yürüttüğü çalışmalarda; olayın, Artvin nüfusuna dahil olan 1994 doğumlu E.Ö. tarafından silahsız rastgele ateş edilmesi sonucunda gerçekleştiği tespit edildi. İlgili soruşturma kapsamında, olay sırasında alkollü oldukları belirlenen E.Ö. adlı şahıs, yanında bulunan 3 kişiyle birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Adli soruşturma hala devam etmektedir.” şeklinde belirtildi.

Ehliyeti alınan sürücü, kaza yaptı: 1 kişi yaralandı.

Sıradaki haber:

Ehliyeti alınan sürücü, kaza yaptı: 1 kişi yaralandı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.