h Dolar 32,8372 % 0.07
h Euro 35,1557 % 0.07
h Sterlin 41,5717 % -0.27
h Altın (Gr) 2.496,14 %0,27
h BIST100 10.766,88 %0,25
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Anaokulu öğrencilerine farklı etkinlikler sunuldu

Anaokulu öğrencilerine farklı etkinlikler sunuldu

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi öğrencileri, kendi projelerini sergiledikleri bir etkinlik düzenledi. Anaokulu öğrencileri, 60 oyun standında oyunlar oynadı ve üniversite öğrencileri tarafından rehberlik edildi. Etkinlik, Prof. Dr. Azmi Özcan Kütüphanesi'nde gerçekleşti. Etkinlikte bak-bul-tak, renkleri bul, mevsimler, trafik ve beceri gibi oyunlar oynandı.

Bilecik’te Üniversite ve Anaokulu Öğrencileri Arasında Özel Buluşma Gerçekleşti

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi öğrencileri ile Şeyh Edebali Üniversitesi anaokulu öğrencileri arasında özel bir etkinlik gerçekleştirildi. “Materyal Geliştirme” dersi kapsamında öğrencilerin geliştirdikleri projelerin sergilendiği etkinlik, Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölüm başkanı Doç. Dr. Raif Zileli’nin koordinasyonuyla organize edildi. Prof. Dr. Azmi Özcan Kütüphanesi’nde gerçekleşen etkinlikte, 60 oyun standı yer aldı ve her bir anaokulu öğrencisi bir üniversite öğrencisi tarafından eşlik edildi. Üniversite öğrencilerinin ders kapsamında geliştirdiği bak-bul-tak, renkleri bul, mevsimler, trafik ve beceri gibi oyunlar da etkinlikte yer aldı. Anaokulu öğrencileri keyifli bir gün geçirdi.

Hapis cezasıyla aranan 76 kişi polis tarafından yakalandı

Sıradaki haber:

Hapis cezasıyla aranan 76 kişi polis tarafından yakalandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.