h Dolar 33,0206 % 0.01
h Euro 36,0627 % 0.01
h Sterlin 42,9550 % -0.02
h Altın (Gr) 2.569,79 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Altınordu’da Çocuklar İçin Sinema Günleri, Ara Tatilde Başlıyor!

Altınordu’da Çocuklar İçin Sinema Günleri, Ara Tatilde Başlıyor!

Ordu'nun Altınordu Belediyesi, çocuklara yarıyıl tatili hediyesi olarak gerçekleştirdiği sinema günleri etkinliğini başlatıyor. Durugöl Mahallesi'ndeki Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı'nda düzenlenecek etkinlikte, çocuklar 12 film gösterimi ve tiyatro oyunlarıyla keyifli bir zaman geçirecek. 20 Ocak Cumartesi günü başlayacak etkinlik, 3 Şubat Cumartesi günü sona erecek. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, tüm çocukları etkinliğe davet ederek, unutulmaz anlar yaşamalarını temenni etti.

Ordu’da Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen sinema günleri etkinliği çocuklara karne hediyesi olarak başlıyor. Durugöl Mahallesi’ndeki Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda gerçekleştirilecek olan etkinlik, 20 Ocak Cumartesi günü başlayacak. İlk gün “Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa” sinema gösterimi ile başlayacak olan etkinlik, 3 Şubat Cumartesi günü “Masal Dede ve Bilgiç” adlı tiyatro oyunu ile sona erecek. 15 gün sürecek olan etkinlik boyunca tamamı vizyonda olan 12 film gösterimi ve çocukların en sevdiği tiyatro oyunları yer alacak. Sinema ve tiyatro günlerinde çeşitli aktiviteler, oyunlar ve Altınordu Belediyesi’nin ikramları ile çocuklara keyifli bir yarıyıl tatili yaşatılacak. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, tüm çocukları ve ailelerini sinema ve tiyatro günleri etkinliğine beklediklerini belirterek, çocukların emeklerinin ödüllendirilmek istendiğini ve unutulmaz anılar biriktirmelerinin hedeflendiğini söyledi. Tören, ailelerin de bu etkinlikte güzel vakit geçireceklerini dile getirdi ve tüm çocuklara keyifli bir tatil diledi.

Varto’da 2 ortaokul öğrencisi üzücü bir şekilde hayatına son verdi

Sıradaki haber:

Varto’da 2 ortaokul öğrencisi üzücü bir şekilde hayatına son verdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.