h Dolar 32,9212 % 0.06
h Euro 35,7960 % 0.06
h Sterlin 42,5691 % 0.02
h Altın (Gr) 2.549,39 %0,59
h BIST100 11.081,83 %-0,81
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Ağrı’da 5 kişiyi dolandıran ve üzerlerine kredi çeken şahıslar tutuklandı

Ağrı’da 5 kişiyi dolandıran ve üzerlerine kredi çeken şahıslar tutuklandı

Ağrı'da bazı kişilerin kişisel bilgilerini ele geçirerek kredi çeken 3 kişi tutuklandı. M.B., E.Y. ve B.F. isimli şahıslar, bilişim sistemlerini kullanarak 5 kişinin bilgilerine ulaşıp kredi çektiler. Kredilerle harcamalar yapan şahısların faaliyetleri fark edilince, mağdur olan kişiler Ağrı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne başvurdu. Şube ekipleri, M.B., E.Y. ve B.F.'yi gözaltına aldı ve yapılan işlemlerin ardından tutuklandılar.

Ağrı’da, bazı vatandaşların kişisel bilgilerini ele geçirerek kredi çeken üç şahıs tutuklandı.

Ağrı’da, bilgisayar sistemlerini kullanarak beş kişinin kişisel bilgilerine erişen ve kredi çeken M.B., E.Y. ve B.F. isimli kişiler, bu krediyle harcamalar yaptı. Kişiler, kredi çekildiğini fark ettiklerinde durumu Ağrı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bildirdi. Ekipler tarafından başlatılan çalışma sonucunda, M.B., E.Y. ve B.F. gözaltına alındı. Yapılan işlemlerin ardından şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kutlu Gelenek “1001 Hatim” ibadetleri dualarla sona erdi

Sıradaki haber:

Kutlu Gelenek “1001 Hatim” ibadetleri dualarla sona erdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.