h Dolar 30,9857 % 0.24
h Euro 33,4618 % 0.24
h Sterlin 39,1046 % 0.15
h Altın (Gr) %
h BIST100 7.962,34 %3,14
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Ayvacık açıklarında 43 kaçak göçmen kurtarıldı

Ayvacık açıklarında 43 kaçak göçmen kurtarıldı

Çanakkale Ayvacık ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik tarafından lastik bot içerisinde tespit edilen 43 kaçak göçmen kurtarıldı. Lastik bot, motor arızası nedeniyle sürüklenmiş ve yardım talebinde bulunulmuştu. Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yapılan operasyonla kaçak göçmenler kurtarıldı ve Ayvacık ilçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edildi.

Ayvacık ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 43 kaçak göçmen kurtarıldı. Kaçak göçmenlerin bulunduğu lastik botun motor arızası nedeniyle sürüklendiği ve yardım talebinde bulunulduğu bilgilendirildi. Sahil Güvenlik Botu KB-20 ve KB-4304 tarafından gerçekleştirilen kurtarma operasyonunda 43 kaçak göçmen güvenli bir şekilde kurtarıldı. Kaçak göçmenlerin işlemleri tamamlandıktan sonra Ayvacık ilçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildi.

Babasını öldürüp kaçtı, cinayeti telefonla ihbar etti: “Babamı bıçakladım, ölmüş olabilir”

Sıradaki haber:

Babasını öldürüp kaçtı, cinayeti telefonla ihbar etti: “Babamı bıçakladım, ölmüş olabilir”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.