h Dolar 31,0708 % 0.17
h Euro 33,6790 % 0.17
h Sterlin 39,4560 % 0.03
h Altın (Gr) 2.032,04 %0,76
h BIST100 9.374,20 %0,29
a
  • Vakit
  • Gündem
  • 53 kaçak göçmen, minibüs ve arkasındaki römorkta sıkışmış olarak yakalandı!

53 kaçak göçmen, minibüs ve arkasındaki römorkta sıkışmış olarak yakalandı!

Hatay'da yapılan bir operasyonda, bir minibüs ve römorkunda taşınan 53 kaçak göçmen yakalandı. Polis ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında analiz çalışmaları sonucunda şüpheli araçları takip etti. Takip sonucunda araç İHL üzerinde yakalanırken, arama yapılan araçta, illegal yollardan ülkeye giren 53 Suriye uyruklu göçmen bulundu. Araç sürücüsü gözaltına alındı ve mağdur göçmenler, İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edilecek.

53 kaçak göçmen, Hatay’da yapılan bir polis operasyonunda yakalandı. Operasyonda, bir minibüs ve arkasındaki bir römorkta bulunan kaçak göçmenler tespit edildi. Polislerin “DUR” ikazına uymayan araç, takip sonucunda Belen Girne Caddesi’nde durduruldu. Olayın şüphelisi olan araç sürücüsü gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi. Yakalanan mağdur göçmenler ise işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edileceği belirtildi.

Kazada yaralanan kaymakamın şoförü, hayatını kaybetti

Sıradaki haber:

Kazada yaralanan kaymakamın şoförü, hayatını kaybetti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.