h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Türk bir yayıncı İngiltere’de finale kaldı

Türk bir yayıncı İngiltere’de finale kaldı

Macenta Yayıncılık, İngiltere merkezli BETT ödüllerinde "Transformational İmpact" kategorisinde finalist oldu. Türkiye'de bir ilk olan The Globals isimli online İngilizce eğitim platformu, Macenta Yayıncılık tarafından geliştirildi ve sürdürülebilir kalkınma hedefleri temel alınarak tasarlandı. İlkokuldan liseye kadar kullanılabilen platform, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirirken Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Hedefleri'ni öğrenmelerine de olanak sağlıyor. Macenta Yayıncılık, bu prestijli ödülle Türk eğitim teknolojileri firmaları arasında ilk kez finalist olan bir proje oldu.

Macenta Yayıncılık, İngiltere merkezli BETT ödüllerinde “Dönüşümsel Etki” kategorisinde finalist oldu. Türkiye’nin önde gelen özel eğitim kurumlarına İngilizce eğitim materyalleri sağlayan Macenta Yayıncılık, dünyanın ilk Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri temelli online İngilizce eğitim programını geliştirerek 2024 yılında düzenlenen BETT ödüllerinde adını duyurdu. Bu başarıyla aynı zamanda İngiltere’de düzenlenen eğitim teknolojileri organizasyonunda ilk kez finalist olan bir Türk Eğitim Teknolojileri firması ve projesi oldu. Macenta Yayıncılık tarafından geliştirilen The Globals online İngilizce eğitim platformu, tamamen yerli bir proje olup hem yazılım hem de içerik üretimiyle dikkat çekti. Bu platform, ilkokuldan liseye kadar olan öğrencilere İngilizce dil becerilerini geliştirme ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Hedefleri’ni öğrenme imkanı sunarak, farkındalığı yüksek bireylerin yetişmesini amaçlıyor.

Türk yayıncı, İngiltere’de finale kalarak başarı elde etti

Sıradaki haber:

Türk yayıncı, İngiltere’de finale kalarak başarı elde etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.