h Dolar 32,9748 % -0.21
h Euro 35,9982 % -0.21
h Sterlin 42,8011 % -0.24
h Altın (Gr) 2.568,56 %0,29
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Büyükşehir, Bozdoğanlılara Pilav Hayrı Düzenledi

Büyükşehir, Bozdoğanlılara Pilav Hayrı Düzenledi

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla Bozdoğan ilçesinde pilav hayrı düzenledi. CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel, vatandaşlara pilav ikramında bulundu. Pilav hayrına katılanlar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti. Pilav hayrına CHP İlçe Başkanı Hasan Karayer, CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Mustafa Galip Özel ve vatandaşlar da katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla öğle namazı çıkışında Bozdoğan Çarşı Camii önünde pilav hayrı düzenledi. CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel, pilav hayrına katılan vatandaşlara pilav ikram etti. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da il genelinde pilav hayrı gerçekleştirdi.

Pilav hayrına ilgi büyük oldu

Bozdoğan ilçesinde düzenlenen pilav hayrına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel, vatandaşlara pilav ikramında bulundu. Vatandaşlar, Başkan Çerçioğlu’na duyarlılığı için teşekkür etti.

Başkan Adayı Özel’in mesajı

Pilav hayrı sırasında vatandaşların kandilini kutlayan Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel, “Üç ayların başlangıcı, Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi Regaip Kandili’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam aleminde sağlık, bereket ve hayırlar getirmesini Rabbim’den niyaz ediyorum” dedi.

Pilav hayrına yoğun katılım

CHP İlçe Başkanı Hasan Karayer, CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Mustafa Galip Özel, ilçe yönetimi ve vatandaşlar, Bozdoğan Çarşı Camii önünde düzenlenen pilav hayrına katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili için hayır çalışmalarına başladı.

Sıradaki haber:

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili için hayır çalışmalarına başladı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.