h Dolar 33,0030 % 0.01
h Euro 35,9777 % 0.01
h Sterlin 42,9491 % -0.05
h Altın (Gr) 2.567,65 %-0,07
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Kültür Sanat
  • “Ara tatilde Canik’te eğlence dolu anlar yaşanacak” şeklinde türkçe özgünleştirilebilir.

“Ara tatilde Canik’te eğlence dolu anlar yaşanacak” şeklinde türkçe özgünleştirilebilir.

Samsun'un Canik ilçesindeki ara tatil döneminde öğrencilere özel etkinlikler düzenlenecek. Canik Belediyesi tarafından organize edilen programlar arasında bilim etkinlikleri, parkur etkinlikleri, proje şenlikleri ve karne hediyesi çekilişleri bulunuyor. Başkan İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin verimli bir ara tatil geçirmeleri için bu etkinlikleri düzenlediklerini belirterek, bilim, teknoloji, sanat ve spor alanlarında eğitim ve etkinliklerle çocukları bir araya getireceklerini söyledi. Etkinliklerin tarihleri ve detayları Canik Belediyesi hesaplarından öğrenilebilir. Kara hediyesi çekilişine ise başvurular 28 Ocak tarihine kadar yapılabilecektir.

Samsun’un Canik Belediyesi, öğrenciler için 15 günlük ara tatilde özel programlar düzenleyecek. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nün bilim etkinliği, Canik parkur etkinliği, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü proje şenliği ve karne hediyesi çekiliş programıyla ara tatil dönemi ilçede dolu dolu geçecek. Öğrenciler, Canik’te düzenlenecek olan programlarda bilim, teknoloji, sanat ve spor alanlarında eğitimlerle ve etkinliklerle bir araya gelecekler.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin ara tatil dönemini verimli geçirmeleri için ilçede birçok etkinlik ve program düzenlediklerini belirtti. Sandıkçı, bilim ve teknoloji etkinlikleriyle öğrencilerin yeni nesil teknolojileri öğrenmelerini sağlayacaklarını, spor ve sanat etkinlikleriyle de çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlayacaklarını ve sosyal yönlerini güçlendireceklerini vurguladı. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü proje şenliği 20-21 Ocak 2024 tarihlerinde, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü bilim etkinliği 22-28 Ocak 2024 tarihlerinde bir alışveriş merkezinde, Canik parkur etkinliği ise 22 Ocak-2 Şubat 2024 tarihlerinde Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir. Ayrıca karne hediyesi çekiliş programına 28 Ocak 2024 tarihine kadar Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapılabilir.

Angara Gazinosu’nun Müzikli Kabare Gösterisi Turgutlu’yu Coşturdu

Sıradaki haber:

Angara Gazinosu’nun Müzikli Kabare Gösterisi Turgutlu’yu Coşturdu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.