h Dolar 31,2226 % 0.04
h Euro 33,9391 % 0.04
h Sterlin 39,5596 % 0.01
h Altın (Gr) 2.043,11 %0,14
h BIST100 9.062,36 %-1,28
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Sultanbeyli’de düğün salonunda yaşanan silahlı dehşet anlarına ait yeni görüntüler ortaya çıktı

Sultanbeyli’de düğün salonunda yaşanan silahlı dehşet anlarına ait yeni görüntüler ortaya çıktı

Sultanbeyli'de reddedilen şahıs, sevdiği kızı ve kendini tabancayla vurarak intihar etti. Genç kız ağır yaralandı, saldırgan ise hayatını kaybetti. Olaya ait yeni görüntülerde bir kişinin halay çeken bir grubun arasından koşarak geçtiği ve salondakilerin panikle kaçtığı görülüyor. Olayın yaşandığı düğün salonunda meydana gelen acı olay büyük bir şok etkisi yaratmış durumda.

Sultanbeyli’nde kız ve ailesi tarafından reddedilen bir adam, bir düğün salonunda kızı vurduktan sonra kendisine de ateş etti. Genç kız ağır yaralanırken saldırgan hayatını kaybetti. Olaya ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde halay çeken bir grup arasından bir kişinin koştuğu, ardından diğer salon katılımcılarının panik içinde kaçtığı görülüyor.

Olay, Sultanbeyli ilçesinin Necip Fazıl Mahallesi’nde bulunan bir düğün salonunda dün akşam saatlerinde gerçekleşti. İddialara göre, Ahmet Taşan daha önce istemeye gittiği Kader Tonrok ve ailesiyle aynı düğün salonunda karşılaştı. Taşan, belindeki silahı çıkararak Kader Tonrok’a ateş etti ve ardından silahı kendi kafasına doğrultarak ateşledi. Ahmet Taşan, hastaneye kaldırıldı ancak hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Kader Tonrok ise tedavi altına alındı.

Olaya ait düğün salonunda çekilen yeni görüntüler de ortaya çıktı. Görüntülerde, bir kişinin halay çektiği sırada grubun arasından hızla koşarak geçtiği, ardından salondaki diğer kişilerin duydukları seslerle paniklenip kaçtığı görülüyor.

Kombi bacasından kaynaklanan gaz sızıntısı nedeniyle 3 kişi hastaneye kaldırıldı

Sıradaki haber:

Kombi bacasından kaynaklanan gaz sızıntısı nedeniyle 3 kişi hastaneye kaldırıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.