h Dolar 33,0613 % -0.02
h Euro 36,1802 % -0.02
h Sterlin 42,9692 % -0.17
h Altın (Gr) 2.615,77 %0,07
h BIST100 11.223,16 %0,80
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Polisin müdahalesiyle, insan sağlığını hiçe sayan bir işletme hedef alındı!

Polisin müdahalesiyle, insan sağlığını hiçe sayan bir işletme hedef alındı!

Aydın'ın İncirliova ilçesinde bir işletmede yapılan baskında, yaklaşık 6 ton piyasa değeri 2 milyon 400 bin TL olan sahte zeytinyağı ele geçirildi. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, işletmede yapılan dolum ve paketleme işlemlerini durdurdu. Sahte zeytinyağlarının Denizli'deki işletmelere satıldığı iddia ediliyor. İl tarım müdürlüğü ekipleri olay yerine gelerek numune aldı ve iş yerinin depolarını mühürledi. Soruşturma devam ediyor.

Aydın’ın İncirliova ilçesinde bir işletmeye yapılan baskında, pamuk ve ayçiçek yağının karıştırılıp paketlenerek sahte zeytinyağı olarak piyasaya sürüldüğü ortaya çıktı. Baskında, piyasa değeri 2 milyon 400 bin TL olan yaklaşık 6 ton sahte zeytinyağı ele geçirildi. İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yapılan bir ihbarı değerlendirerek işletmenin bu illegal faaliyetini ortaya çıkardı. Polis ekipleri, akşam saatlerinde gerçekleştirdikleri baskında, zeytinyağı dolum ve paketleme tesisinde bulunan sahte ürünleri ele geçirdi. Sahte zeytinyağlarının Denizli’deki işletmelere satıldığı iddia ediliyor. İl tarım Müdürlüğü ekipleri, numune almak için olay yerine gelirken, iş yerindeki depoların vanalarını mühürledi. Yaklaşık 6 ton sahte zeytinyağı ise yediemin deposuna gönderildi. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Rusya, Ukrayna’ya ait bir İHA’yı düşürerek petrol tesisinde yangına yol açtı.

Sıradaki haber:

Rusya, Ukrayna’ya ait bir İHA’yı düşürerek petrol tesisinde yangına yol açtı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.