h Dolar 33,0992 % 0.21
h Euro 36,2204 % 0.21
h Sterlin 43,0858 % 0.44
h Altın (Gr) 2.618,76 %-0,10
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Özel gereksinimli çocuklar için kısa bir mola

Özel gereksinimli çocuklar için kısa bir mola

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin SGM kurslarında eğitim gören özel öğrenciler, duygusal bir program eşliğinde karnelerini alarak ara tatiline girdi. Sosyal Gelişim Merkezi'nde gerçekleştirilen karne töreninde, engelli öğrencilerin ilk dönemlerini tamamlaması kutlandı. Uzman eğitmenler, öğrencilere karne ve hediyelerini takdim etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) kurslarında eğitim gören özel öğrenciler, duygusal bir program eşliğinde uzman eğitmenlerden karnelerini alarak ara tatiline girdi. SGM’de düzenlenen karne töreninde özel öğrenciler, Engelsiz Hobi Kursları’nda aldıkları eğitimi tamamladılar. Uzman eğitmenler, öğrencilere güzel bir karşılama hazırlayarak karnelerini ve hediyelerini takdim ettiler. Bu duygusal anlar, öğrencilerin ve ailelerinin yüzünde gülümsemelere sebep oldu. Öğrenciler, karnelerindeki başarılarını kutlayarak ara tatiline girdiler. Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin SGM kursları, özel öğrencilerin sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Lübnan’da paranın çekemeyen mevduat sahipleri, Merkez Bankası’na havai fişek atmakla tehdit etti

Sıradaki haber:

Lübnan’da paranın çekemeyen mevduat sahipleri, Merkez Bankası’na havai fişek atmakla tehdit etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.