h Dolar 30,9735 % 0.2
h Euro 33,4895 % 0.2
h Sterlin 39,1213 % 0.19
h Altın (Gr) 2.019,90 %0,40
h BIST100 7.962,34 %3,14
a
  • Vakit
  • Gündem
  • MSB’nin açıklamasına göre, 10 terörist Metina ve Gara bölgelerinde etkisiz hale getirildi

MSB’nin açıklamasına göre, 10 terörist Metina ve Gara bölgelerinde etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı'nın açıklamasına göre, Irak'ın Metina ve Gara bölgelerinde yapılan hava operasyonları sonucunda 10 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi. Bakanlık, teröristlere yönelik saldırıların devam ettiğini belirtti.

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyindeki Metina ve Gara bölgelerine gerçekleştirilen hava saldırıları sonucunda 10 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Milli Savunma Bakanlığı yazılı açıklamasında, “Çelik gibi güçlü pençelerimiz teröristlerin inlerini tamamen yok etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Metina ve Gara bölgelerine düzenlenen ani hava saldırılarıyla birlikte 10 PKK’lı terörist daha etkisiz hale getirilmiştir” ifadelerine yer verdi. Bu haber, teröristlerin bölgedeki faaliyetlerine yönelik önemli bir darbe olduğunu göstermektedir.

MSB, Irak’ın kuzeyindeki Metina ve Gara bölgelerine düzenlenen hava harekatları ile 10 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği açıkladı

Sıradaki haber:

MSB, Irak’ın kuzeyindeki Metina ve Gara bölgelerine düzenlenen hava harekatları ile 10 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği açıkladı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.