h Dolar 33,0679 % 0.08
h Euro 36,1213 % 0.08
h Sterlin 42,9479 % 0.14
h Altın (Gr) 2.570,12 %0,35
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyelerinden Rektör Özölçer’e Ziyaret

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyelerinden Rektör Özölçer’e Ziyaret

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümünde görevli olan Arş. Gör. Dr. Yusuf Ötenkaya ve Arş. Gör. Dr. Kamuran Karabalık, Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer'i ziyaret etti. Ziyarette, Ötenkaya ve Karabalık, "Tarihçilerin Gözünden Memlûk Tarihi" adlı eserlerini Rektör Özölçer'e takdim etti. Özölçer, çalışmaların değerli birer hazine olduğunu belirterek akademisyenlere her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümünde görevli olan Arş. Gör. Dr. Yusuf Ötenkaya ve Arş. Gör. Dr. Kamuran Karabalık, Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Arş. Gör. Dr. Ötenkaya ve Arş. Gör. Dr. Karabalık, “Tarihçilerin Gözünden Memlûk Tarihi” adlı bir eseri Rektör Özölçer’e takdim etti ve eserin içeriği hakkında bilgi verdi. Rektör Özölçer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılan çalışmaların çok değerli olduğunu vurguladı ve akademisyenlere her türlü desteği vereceklerini ifade ederek başarılar diledi.

İsrail saldırılarında 2 İsrailli daha hayatını kaybetti

Sıradaki haber:

İsrail saldırılarında 2 İsrailli daha hayatını kaybetti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.