h Dolar 32,8746 % -0.01
h Euro 35,2130 % -0.01
h Sterlin 41,7412 % -0.12
h Altın (Gr) 2.449,34 %-0,04
h BIST100 10.771,36 %0,29
a

Gençlere trafik bilinci aşılandı

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Adıyaman'ın merkez, Kahta ve Gölbaşı ilçelerinde toplam bin 10 öğrenciye trafik başta olmak üzere çeşitli eğitimler verdi. Öğrencilere polislik mesleğinin tanıtımı, trafik kuralları, güvenli bisiklet kullanımı, okul güvenliği, 112 ihbar hattı ve önemi gibi konularda eğitim verildi. Trafik kazalarının sebepleri, kötü alışkanlıklar, emniyet kemerinin önemi, güvenli oyun alanları, trafik ve çevre bilinci, güvenli internet kullanımı ve genel güvenlik önlemleri de öğrencilere anlatıldı.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Adıyaman’ın merkez, Kahta ve Gölbaşı ilçelerinde bin 10 öğrenciye trafik başta olmak üzere çeşitli eğitimler verdi. Adıyaman Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri, il ve ilçelerde bulunan okullarda bin 10 öğrenciye eğitimler düzenledi. Eğitimlerde, trafik kazalarının sebepleri, polislik mesleğinin tanıtımı, trafik kuralları, kötü alışkanlıklar, güvenli bisiklet kullanımı, polislik mesleği hakkında genel bilgiler, okul güvenliği, 112 ihbar hattı ve önemi, emniyet kemerinin önemi, güvenli oyun alanları, trafik ve çevre bilinci, güvenli internet kullanımı, genel güvenlik önlemleri ve trafik güvenliği gibi konular aktarıldı.

Minibüs ile çarpışan araç devrildi

Sıradaki haber:

Minibüs ile çarpışan araç devrildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.