h Dolar 33,1035 % 0.16
h Euro 36,0399 % 0.16
h Sterlin 42,9494 % 0.09
h Altın (Gr) 2.560,90 %0,00
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • En büyük mutluluğu en büyük acıya dönüştü, çabaları yetersiz kaldı

En büyük mutluluğu en büyük acıya dönüştü, çabaları yetersiz kaldı

Aydn'in Efeler ilçesinde evlilik işlemleri için sağlık kuruluşuna başvuran genç, kan kanseri olduğunu öğrenmiş ve kardeşinden ilik nakli olmuştu. Ancak hastalık ilerlemiş ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmiştir.

Aydın’ın Efeler ilçesindeki bir genç, evlilik işlemleri sırasında kan kanseri olduğunu öğrendi ve yakın zamanda ilik nakli olan kardeşiyle hayatını kaybetti. Barış Arslan adındaki 25 yaşındaki genç, nişanlısı Tuğba Arslan ile evlenme kararı aldı. Ancak, evlilik için sağlık kontrollerine başvurduğunda kan kanseri teşhisi koyulduğunu öğrendi ve şoke oldu. Barış Arslan, eşi olan sağlık çalışanı Tuğba Arslan ile birleşerek hayatlarına devam ettiler. Tuğba Arslan, Aydın’a tayinini aldırdı ve eşini hiç yalnız bırakmadı. Arslan’ın hastalığı ilerlemeye devam etti ve ilik nakli gerektiği kararı verildi. Arslan, uyumlu bir donör olarak kardeşinden ilik nakli geçirdi. Ancak enfeksiyon nedeniyle durumu ağırlaştı ve tedavi için Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tüm doktorların çabalarına rağmen Barış Arslan kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Arslan’ın ölüm haberini, ailesi ve sevenleri derinden üzdü.

Çorum-Ankara karayolunda uzun araç kuyruğu yaşandı, o anlar dronla görüntülendi

Sıradaki haber:

Çorum-Ankara karayolunda uzun araç kuyruğu yaşandı, o anlar dronla görüntülendi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.