h Dolar 31,1964 % 0.16
h Euro 33,8476 % 0.16
h Sterlin 39,5280 % 0.05
h Altın (Gr) 2.037,19 %0,22
h BIST100 7.962,34 %3,14
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Durmuş, her çocuğun başarılı olabilmesi için çabalarımızı sürdürüyoruz.”

Durmuş, her çocuğun başarılı olabilmesi için çabalarımızı sürdürüyoruz.”

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, "Mesleki Eğitimde Sektörel İş Birliği Toplantısı"na katıldı. Durmuş, mesleki ve teknik eğitimin öneminin her geçen gün arttığını belirterek, gençleri nitelikli insan gücü olarak yetiştirmenin ve değerlerle donatmanın gerekliliğini vurguladı.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Vali Ali Hamza Pehlivan’ın ev sahipliğinde Suphi Öner Öğretmenevi’nde düzenlenen “Mesleki Eğitimde Sektörel İş Birliği Toplantısı”na katıldı. Toplantıda, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali Karagöz tarafından sektör temsilcilerinin mesleki ve teknik eğitimle ilgili görüş ve önerilerinin sunulduğu konuşmalar yapıldı.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, konuşmasında, günümüzde bilim ve teknolojideki hızlı gelişmelere paralel olarak endüstrinin nitelikli iş gücüne olan ihtiyacının arttığına değindi. Bu nedenle mesleki ve teknik eğitimin ülkemizin geleceği için büyük önem taşıdığını vurgulayan Durmuş, gençlerin yaşamın içinde olmalarının ve değerlerle donatılmalarının önemine dikkat çekti.

Durmuş, her çocuğun akademik başarıya ulaşamasa bile mutlaka üstün olduğu bir alanı olduğunu belirterek, her çocuğun bir başarı hikayesinin olması için çabaladıklarını ifade etti.

Eskişehir’den Fransa’ya İnceleme Gezisi

Sıradaki haber:

Eskişehir’den Fransa’ya İnceleme Gezisi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.